MENÜ

Sarı (Pirinç) Hurda

Sarı pirinç hurdaları çok dayanıklı olarak üretilmiş olan madendir. Bakır ve çinko hurdalarının karışımı ile elde edilen bu hurdalar genelde vana, su saati, musluk yapımının yanı sıra hava ile çalışan ürünlerin çoğunda ve ayrıca sanayi işlerinde kullanılmaktadır.

Pirinç sarı hurdaların içerisnde en fazla %46 çinko bulunmaktadır. Geri dönüşüm alanında hurda sarı pirinçler içerisinde bulunan bu alaşımların oranları nedeni ile farklılıklar gösterebilmektedir. Bu nedenle sizlere en iyi fiyatları ve hizmetleri sunan Karagözler Metal hurdalarınızı uzman kadrosu ile yerinizde analiz ederek fiyat teklifinizi sunuyor.

Bu hurda çeşitlerinin adına sıklıklar sarı denilmesinin ilk nedeni bu alaşımın sarı,parlak ve altınımsı görünmesidir. Uzun ömürlü olan bu hurda çeşidinin ayrıca armatürlerde ve denizcilikte çok yaygın kullanım alanı mevcuttur.

Pirinç geri dönüşüm hizmetleri olarak İstanbul´un tüm ilçelerinde sizlere hizmet vermekteyiz. Karagözler Metal sizlere tüm hurda çeşitlerinin alış ve satış işlemleri alanında daima yardımcı olabilmektedir. Tüm sarı pirinç hurdalarınızı geri dönüşüme katkı sağlaması amacı ile toptan olarak değerinde adresinizden alabilmekteyiz.

Ayrıntılı bilgi ve en iyi fiyatlar için bize iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

web tasarım : webzane