MENÜ

Hurda Kablo

Karagözler Metal ve Hurda Kablo Geri Dönüşüm firması sizlere imalat ve kullanım sonucunda ortaya çıkan artık, eski, hurda kabloların yerinizden alımını üstelik peşin olarak sunuyoruz. Güncel olarak kablo fiyatlarımızı öğrenmek adına en iyi fiyatı duyabileceğiniz irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. İstanbul içi tüm semtlerden hurdalarınızın alımı profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Üzeri yalıtkan kaplı metalik bir iletken olan hurda kablolar bir çok telden oluşmaktadır. Elinizde bulunan her türlü hurda kablonuza en iyi fiyat teklifini vermeye hazırız.

Kablo hurdaları genellikle fabrika, şantiye gibi alanlarda oldukça fazla rastlanan ve talep gören alanlardan gelmektedir. İsterseniz sökümü biz yapalım isterseniz de sizin sökmüş olduğunuz hurda kabloları değerinde adresinizden alalım. Kablolar alanında en iyi fiyatı öğrenebilmek için web sitemizde göreceğiniz numaralarımıza satmayı düşündüğünüz ürünlerin resmini göndermeniz yeterli olacaktır. Vereceğimiz muhteşem fiyatlara onay vermeniz halinde kablonuz adresinizden alınacaktır.

İstanbul´un bir çok ilçesinde geri dönüşüm alanında hizmet veren firmamız hurdalarınızı değerinde alacaktır. Geri dönüşüm doğru kullanıldığında ülke ekonomize sağladığı katkı, iş gücü ve enerji alanında oldukça fazla önem taşımaktadır. Sizde geç kalmadan ürünlerinizi çöpe değil, geri dönüşüme kazandırın.

web tasarım : webzane