MENÜ

Çinko Hurda

Çinko Hurdası Alanlar - Çinko Hurda Fiyatlarını anında firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz. Çinko hurdaları kg bazında en degerli metal hurdalarının arasında yer almaktadır. Özellikle hafif metal sanayisinde kullanılan bu ürünler ülkemizde de oldukça yaygın olmasından dolayı sıkça alım yaptığımız bir hurda alanıdır.

Çinko hurdalarına almak istediğiniz fiyatları hammaddeye oranla oldukça tasarruflu fiyatlar olacaktır. Ülke ekonomimize katkı sağlar ve kaynakları bu yolla koruma altına alırız. Yeni ürünlerin yapımı için gerekli hammadde açığı sizlerin satacağı hurda çinkolar tarafından karşılanır. Fiyatlar anlık olarak sürekli değişmesinden ötürü web sitemizde yayınlanamamaktadır. Ancak bizleri aradığınız anda hemen anlık fiyatı firma yetkililerimizden öğrenebilirsiniz.

Tüm gerekli belge ve bilgilere sahip olan firmamıza 7 gün 24 saat müşteri hizmetleri telefonumuzu arayarak ulaşabilirsiniz. Piyasanın en iyi fiyatlarını sunacak olan firmamız sizlere tüm hurdalarınızı yerinizden alma imkanı da sunmaktadır. Üstelik ödemeniz de nakit olarak yapılacaktır.

Detaylı bilgi ve çinko hurdası alanlar firmamızdan fiyat almak için bizi aramaktan çekinmeyin.

web tasarım : webzane