MENÜ

Alüminyum Hurda

Alüminyum hurdaları güzide ülkemiz Türkiye´de bir çok iş alanında kullanılmaktadır. Bu nedenle geri dönüşüme katkısıda oldukça fazladır.

Biz Karagözler Metal ve Geri Dönüşüm hizmetleri olarak tüm hurda alım ve satım işlerinizi güncel alüminyum hurdası fiyatları üzerinden yapmaktayız.

İstanbul´un tüm semtlerinden elinizde bulunan alüminum hurdalarını alıyoruz. Deneyimli ve alanında uzman çalışanlarımız yerinizden güvenli şekilde hurdalarınızı teslim alırlar. Firmamıza web sitemizde yer alan numaralarımızdan haftanın 7 günü 24 saati ulaşarak tüm taleplerinizi ve fiyat isteklerinizi bizlere bildirebilirsiniz.

Hurdam az demeyin, elinizde bulunan Alüminyum Hurdaları hangi miktarda olursa olsun biz tamamına talibiz. Hurdalarınız için en iyi fiyat garantisini de sizlere sunan firmamız elinizde hangi çeşit ve hangi miktarda alüminyum hurdası var ise hepsinin alımını yapabilmektedir. Üstelik alımlarımızı dilerseniz yerinizden de yapabiliyoruz.

Adresinizden alımlarda anında nakit olarak ödemeniz yapılacaktır. Ancak en iyi fiyatı alabilmeniz için web sitemizde yer alan numaralarımızdan herhangi birine elinizde bulunan hurdaların resmini çekerek Whatsapp uygulaması üzerinden gönderim yapmanızı öneririz. Siz değerli müşterilerimize sunacağımız fiyat teklifine göre alım - satım işlemlerine karar verebilirsiniz.

web tasarım : webzane