MENÜ

Pvc Plastik Hurda

Pvc Plastik Hurdaları - Pvc Hurda Fiyatları olarak firmamız sizlere her türlü pvc hurda alım satım kırım işleri konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Pvc kısaltması ile adlandırılan polivinil klorür kimya alanında en sık kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Dünya´da PVC olarak adlandırılan bu ürünlerin %50´sinden fazlası yapı sektöründe kullanılmaktadır. Hurda sektörü geri dönüşüm alanında büyük enerji tasarrufu sağladığı bu günlerimizde oldukça gelişmiştir.Her nevi pvc hurda, Beyaz imalat artıgı sert pvc doğrama hurdası, Renkli imalat artıgı sert pvc doğrama hurdası,  Çıkma kapı ve pencere hurdası beyaz silikonsuz köpüksüz camsız demirli, Çıkma kapı pencere hurdası gibi her tür pvc hurda alım satım ve kırım hizmetlerini firmamız sorunsuz ve zamanında iş teslim garantisi ile yapabilmektedir.

Pvc veya pimapen üreten atölyeler veya fabrikaların üretim esnasında pvc kesim ve doğramalarından oluşan imalat atıklarını araç ve ekipmanlarımız ile yerinizden alıyoruz. Hurda ürünleriniz için Karagözler Metal sizlere en iyi hizmeti ve fiyatları sunmaktadır.

web tasarım : webzane