MENÜ

Krom Nikel Hurda

Krom Nikel Hurdaları Fiyatlarını en iyi fiyat garantisi ile Karagözler Metal ve Geri Dönüşüm´den öğrenebilirsiniz. İstanbul´un neresinde olursanız olun adresinizden Krom ve Nikel Hurdalar alınır. Nikel hurdası paslanmaz çelik, bozuk para, özel alaşımlar gibi bir çok endüstriyel ve son kullanıcı ürünlerinden kullanılmaktadır. Nikel hurdaları alaşım metalidir.

Nikel hurdaları genelde gümüş veyaz bir metal olmasıyla beraber oldukça serttir. Ayrıca nikel hurdalarının doğal bir özelliği ile manyetik bir alan içerisinde bir miktar boyut da değiştirebilirler.

Krom hurdaları ise paslanmaz malzemesi içerek çelik grubudur. Krom elementi paslanmaz çeliklerin paslanmaya karşı direnç göstermesini sağlayan en temel etkendir. Paslanmaz çeliğin içinde bulunan krom ürünün paslanmaya karşı olan direncilini arttırmaktadır.

Paslanmaz hurda alımı iş görürlüğü ve değer kaybetmemesi nedeniyle geleceğe ve ekonomiye yatırımın alternatif bir yoludur. Potansiyel iş alanı her geçen gün çoğalmaktadır. Paslanmaz taşımacılık, otomobil, asit tankları, binalar, mutfak aletleri, askeri teçhizat, gıda sektörü gibi birçok alanda çevreye zarar vermeden üretilip kullanılmakta ve hiçbir yan ürün gerektirmeden geri dönüştürülebilmektedir.

Hammaddesi nikel, krom, demir, molibden, çelik hurda olan paslanmaz grubunun hurdası da bu nedenle çok değerlidir. Elinizde bulunan Nikel ve Krom hurdalarınızı yerinizden değerinde nakit ödeme ile satın alıyoruz.

Sitemizde yer alan numaralarımız ile Karagözler Metal´e daima ulaşabilirsiniz.

web tasarım : webzane