MENÜ

Cep Telefonu Hurdası

Cep Telefonu Hurdaları bozuk olan ve tamiri münkün olmayan cep telefonlarıdır, tamirinin münkün olmaması tamir edilemeyecek bir arıza sonucu kullanılmaz hale gelmeleri sonucunda olmuş olabilir veya tamir için gerekli olan parça ve tamir maliyeti sebebi ile tamir etmeme tercihi de yapılmış olabilir. Kimi durumlarda da yedek parça bulunamadığı için tamir edilememesi sonucunda da cep telefonu hurdası haline gelme durumu ile karşılaşılabilmektedir.

Cep telefonu hurdaları
artık kullanımı mümkün olmayacak kadar eski olan veya arızalandığı için çalışmayan cep telefonlarından oluşmaktadır. Bu eski cep telefonlarının hurdaları çevre için çok tehlikeli olan elektronik atıklar sınıfında yer almaktadır çünki cep telefonu hurdaları içerisinde pil bulunur ve pil içerdiği kimyasallar sebebi ile çok tehlikeli bir atık türüdür, içerisindeki çinko ve kurşun gibi elementler doğaya zarar verdikleri için özel imha ve geri dönüşüm yöntemleri ile bertaraf edilmeleri gerekmektedir.

Sizde elinizde bulunan cep telefonu hurdaları için en iyi fiyatı firmamızdan alabilirsiniz. Sizlere sadece bir telefon kadar uzağız.

web tasarım : webzane